DJ Sparkler - Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum w niewielkich modyfikacjach.

#1 2008-02-26 19:54:01

DJ SPARKLER

Administrator

2614478
Call me!
Skąd: Malbork
Zarejestrowany: 2008-02-23
Posty: 9
Punktów :   
WWW

O Mnie

Imię?
Piotr

Nazwisko?
Zastrzeżone

Urodzony?
26.02.19xx

Miejsce Zamieszkania?
Malbork (woj. Pomorskie)

Kolor Oczu?
Niebieskie

Kolor Włosów?
Ciemne

Wzrost?
189 (cm)

W Zwiazku?
Obecnie Sam

Wymarzona partnerka?
Taka która przyciagnie mnie wygladem, a zatrzyma charakterem

Twoje zainteresowania?
Poprostu wszystko nawet w jakims małym stopniu

Sport?
Koszykówka, pływanie, bilard, rowerek, Le Parkour, nurkowanie

Ulubione powiedzenie?
Nie rozmawiaj z idiota bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Ulubiony Rodzaj Muzyki?
Dance, Trance, Vocal Trance, House, Progressive, Hardstyle, także muzyka POP. Jednak uważam że najpiekniejsza muzyka na swiecie jest muzyka Trance, i zdania nie zmienie,inaczej muzyka która leczy....

Ulubiony Aktor?
Zdecydowanie Jim Carrey, wspaniale zagrana rola w filmie Ace Ventura, aktor który mnie zafascynował !!

Ulubiona Aktorka?
Elisha Cuthbert - Zainspirował mnie film.."The Girl Next Door (Dziewczyna z Sąsiedztwa)" w którym zagrała tytułowa role, zarazem ulubiony film, i wymarzona kobieta

Co Lubisz Robić w Wolnym Czasie?
Uwielbiam spędzać czas ze swoimi znajomymi, rower, streetball, dla mnie liczy się dobry klimat. Lubię Poznawać nowych ludzi, grać w radiu - na imprezach, itp. Itd.

Od Kiedy Grasz?
Od kiedy pamiętam

Twój Życiowy Cel Jako Prezenter?
Praca w Radiu FM. Kocham media i radio ! Ktoś mi kiedys powiedział: "jesteś człowiekiem medialnym, stworzonym do tego" Zobaczymy w przyszłości czy ta osoba miała rację (głęboko w to wierze).

Czym Jest dla Ciebie Muzyka?
"Muzyka w moim życiu jest jak druga rodzina... Jak Mama, która zawsze doradzi i pocieszy... Tata - zawsze obok, który powie jak żyć z honorem i godnie... Starszy Brat - gwarant bezpieczeństwa... Babcia, Dziadek - godni zaufania, którzy zawsze wskazują słuszną drogę. Muzyka działa jak lek - koi ból, znieczula... Jak "narkotyk" - uzmysławia, pokazuje często inny swiat - nie pozornie lecz naprawdę! Nasz własny, prywatny swiat. Pełen Miłości, Przyjaciół, zadowolenia z każdej mijającej sekundy, do której zawsze można powrócić. Swiat gotów odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania"

Zmora Prezentera?
"DJ pusć fajną muze"

Najzabawniejsza rzecz która ktos ci powiedział podczas audycji?
"DJ masz sexy głos" "Jesteś przystojny"

Komu zawdzięczasz swoje doswiadczenie radiowe?
Praktycznie nikomu do wszystkiego dochodziłem sam i tak chyba pozostanie.

Cos na Koniec?
"ŻEBY BYĆ DOBRYM DJ'em, TRZEBA BYĆ DOBRYM CZŁOWIEKIEM "


http://www.iv.pl/image/120111.jpeg
http://www.suwaczek.pl/cache/f1ca261bac.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ebase-fm.pun.pl www.killarneypopolsku.pun.pl www.wrs-og.pun.pl www.busforum.pun.pl www.biedroneczki.pun.pl